Meniu


water-drop

Pastatų vidaus inžinerija

Įrengiame šildymo sistemas. Mūsų įmonės naudojamos šiuolaikinės technologijos ir jomis pagrįsta įranga leidžia įrengti ekonomiškas, efektyvias ir patogiai naudojamas šildymo sistemas. Mūsų specialistai įvertina patalpų šilumines charakteristikas, pasiūlo reikiamą šildymo įrangos galią bei patogiausią energijos šaltinį.

Įrengiame vėdinimo sistemas.  Vėdinimo sistema užtikrina gerą oro kokybę patalpose, t.y. papildo deguonies atsargas, kontroliuoja kambario temperatūrą ir santykinį oro drėgnumą, paimdamos orą pastato išorėje ir paduodamos jį į pastato vidų. Priverstinės vėdinimo sistemose oras  paduodamas į sistemą ventiliatoriaus pagalba, kartu jis pašildomas ar atšaldomas. Perteklinė drėgmė ir kvapai pašalinami iš patalpų pakeičiant viduje esantį orą oru iš išorės.

Įrengiame oro kondicionavimo sistemas. Šios sistemos veikia karščio atidavimo principu. Sistemoje naudojamos šaldančios dujos yra suspaudžiamos iki didelio slėgio ir pasiekia aukštą temperatūrą. Dujos patenka į šilumokaitį ir atiduoda energiją į išorę. Susidaro skystas kondensatas, o vėliau jis perduodamas į kitą šilumokaitį kur surenka šilumą. Šios sistemos gali turėti įrengtą vožtuvą, kuris leidžia kondicionierius vasarą naudoti vėsinimui, o žiemą – šildymui.

Patogiai ir greitai galite atsiskaityti už atliktas paslaugas išsimokėtinai. Plačiau – skyrelyje „Finansavimas“.