Meniu

UAB „Gelmita“ sėkmingai veikia nuo 2008-ųjų. Įmonė turi Lietuvos geologijos tarnybos išduotą leidimą tirti žemės gelmes, suteikiantį teisę projektuoti ir įrenginėti įvairios paskirties gręžinius. Taip pat įmonė turi Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotą kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu.

Mūsų įmonėje šiuo metu dirba per 30 darbuotojų (atestuoti projektų vadovai, darbų vadovai, projektuotojai ir t.t.). Mūsų darbuotojai nuolat tobulinasi ir dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose. Vadovaujamės socialiai atsakingų įmonių principais ir esame įdiegę kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 standartus.

Apdovanojimai:

2012 – 2016 m. Stipriausi Lietuvoje

gazele

2015 m. Gazelė

Narystė asociacijose:

Geologijos įmonių asociacija

Lietuvos žaliųjų pastatų taryba

Komanda:

Arvydas Paunksnis
Direktorius
arvydas@gelmita.lt

Rolandas Mackonis
Projektų vadovas
rolandas@gelmita.lt

Ingrida Švelnytė
Projektų vadovė
ingrida@gelmita.lt

Tomas Mažukaitis
Darbų vadovas
tomas@gelmita.lt

Jonas Račiūnas
Darbų vadovas
jonas@gelmita.lt

Nerijus Truskauskas
Darbų vadovas
nerijus@gelmita.lt

Tadas Keršis
Darbų vadovas
tadas@gelmita.lt

Gintarė Kačiušytė
Hidrogeologė 
gintare@gelmita.lt

Aistė Daukšytė
Hidrogeologė 
aiste@gelmita.lt

Jolita Jankauskienė
Vyr.buhalterė
jolita@gelmita.lt

Renata Butrimovič
Buhalterė
renata@gelmita.lt

Justas Jautakis
Mechanikas – sandėlininkas
justas@gelmita.lt